SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: profile
ta: விளக்கவிபரம்

en: or
ta: அல்லது

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்

en: Space
ta: வெற்றிடம்
