SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Profile
tr: Profil

en: profile
tr: profil

en: or
tr: ya da

en: Profiles
tr: Profiller

en: Space
tr: Boşluk
