SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: title
af: titel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Node
af: Mode

en: Profile
af: Profiel

en: profile
af: profiel

en: Blocks
af: Blokke

en: Profiles
af: Profiele
