SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Node
ast: Noyu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Profile
ast: Perfil

en: profile
ast: perfil
