SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: CCK
bn: সি সি কে

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Space
bn: স্পেস
