SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: or
bo: ཡང་ན

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Space
bo: སྟོང་བ
