SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Center
cs: Na střed

en: Name
cs: Jméno

en: Node
cs: Uzly

en: Nodes
cs: Uzly

en: Profile
cs: Profil

en: profile
cs: profil

en: or
cs: nebo

en: Blocks
cs: Bloky

en: Profiles
cs: Profily

en: Space
cs: Mezera

en: profiles
cs: profily
