SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: Node
el: Κόμβος

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Profile
el: Προφίλ

en: profile
el: προφίλ

en: or
el: ή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Space
el: Διάστημα
