SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: title
he: כותרת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: Views
he: היבטים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: or
he: או

en: Blocks
he: בלוקים

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Space
he: רווח
