SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: title
id: judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Link
id: Tautan

en: Center
id: Tengah

en: Name
id: Nama

en: Views
id: View

en: Nodes
id: Node

en: Profile
id: Profil

en: profile
id: profil

en: or
id: atau

en: Blocks
id: Blok

en: Profiles
id: Profil

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas
