SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Center
ja: 中央

en: Name
ja: 名前

en: url
ja: URL

en: Views
ja: ビュー

en: Node
ja: ノード

en: Nodes
ja: ノード

en: Profile
ja: プロフィール

en: profile
ja: プロフィール

en: or
ja: または

en: Blocks
ja: ブロック

en: Node Reference
ja: ノード参照

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Space
ja: スペース

en: profiles
ja: プロフィール
