SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: title
kk: аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Node
kk: Түйін

en: Profile
kk: Профиль

en: profile
kk: профиль

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Profiles
kk: Профильдер
