SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: Node
lv: Mezgls

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Profile
lv: Profils

en: profile
lv: profils

en: or
lv: vai

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Blocks
lv: Bloki

en: Profiles
lv: Profili

en: Space
lv: Atstarpe

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi
