SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: profile
mn: хувийн мэдээлэл.

en: Blocks
mn: Хавтангууд
