SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: title
nn: tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Blocks
nn: Blokkar
