SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: title
oc: títol

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Center
oc: Centre

en: Name
oc: Nom

en: Views
oc: Vistas

en: Node
oc: Nosèl

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Profile
oc: Perfil

en: profile
oc: perfils

en: or
oc: o

en: Blocks
oc: Blòts

en: Profiles
oc: Perfils

en: Space
oc: Espace
