SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
