SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Center
pl: Środek

en: Name
pl: Nazwa

en: url
pl: odnośnik

en: Views
pl: Widoki

en: Node
pl: Węzeł

en: Nodes
pl: Węzły

en: Profile
pl: Profil

en: profile
pl: profil

en: or
pl: lub

en: position
pl: pozycja

en: Site URL
pl: URL strony

en: Blocks
pl: Bloki

en: Node Reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Profiles
pl: Profile

en: Space
pl: Odstęp

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: profiles
pl: profile

en: Boxes
pl: Pojemniki
