SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Link
pt: Ligação

en: Center
pt: Centrar

en: Name
pt: Nome

en: Views
pt: Visualizações

en: Node
pt: Nó

en: Nodes
pt: Nós

en: Profile
pt: Perfil

en: or
pt: ou

en: Blocks
pt: Blocos

en: Space
pt: Espaço
