SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: title
sk: názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Node
sk: Uzol

en: Nodes
sk: Uzly

en: Profile
sk: Profil

en: profile
sk: profil

en: or
sk: alebo

en: Blocks
sk: Bloky

en: Profiles
sk: Profily

en: Space
sk: Medzera

en: profiles
sk: profily
