SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: or
az: və ya

en: Space
az: Boşluq
