SexyBookmarks (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Link
ru: Ссылка

en: Center
ru: Центр

en: Name
ru: Название

en: Views
ru: Представление

en: Node
ru: Материал

en: Nodes
ru: Материалы

en: Profile
ru: Профиль

en: profile
ru: профиль

en: or
ru: или

en: position
ru: позиция

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Blocks
ru: Блоки

en: Node Reference
ru: Связь с материалом

en: Profiles
ru: Профили

en: Space
ru: Пробел

en: Table of Contents
ru: Таблица содержимого

en: Twitter settings
ru: Настройки Twitter

en: Core settings
ru: Установки ядра

en: Shorten URLs
ru: Сокращение URL адресов

en: profiles
ru: профили

en: Custom Formatters
ru: Пользовательские форматирования

en: Boxes
ru: Боксы
