SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: profile
th: โปรไฟล์

en: or
th: หรือ

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Space
th: ช่องว่าง
