SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Profile
ur: پروفائیل
