sf-active migrate (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
