sf-active migrate (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Development
lv: Izstrāde

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Article
lv: Raksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Event
lv: Notikums

en: Comment
lv: Komentārs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.
