sf-active migrate (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Comment
sl: Komentar

en: Location
sl: Mesto
