sf-active migrate (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Feature
th: ลักษณะการทำงาน

en: Contact name
th: ชื่อผู้ติดต่อ

en: Contact email
th: อีเมลผู้ติดต่อ
