sf-active migrate (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Development
ast: Desendolcu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Comment
ast: Comentariu

en: Location
ast: Llugar

en: Basic page
ast: Páxina básica
