sf-active migrate (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: E-mail
az: E-poçt

en: Development
az: Develop

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Comment
az: Şərh

en: Location
az: Məkan
