sf-active migrate (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Event
bs: Događaj

en: Comment
bs: Komentar

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime
