sf-active migrate (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Comment
ca: Comentari

en: Location
ca: Localització

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.
