sf-active migrate (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Category
ga: Ábhar

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne
