sf-active migrate (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Articles
ml: ലേഖനങ്ങൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
