sf-active migrate (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори
