sf-active migrate (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Comment
sq: Komenti

en: Location
sq: Vendodhja
