sf-active migrate (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Category
ta: வகை

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Location
ta: இடம்
