sf-active migrate (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
