sf-active migrate (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: E-mail
af: E-pos

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Article
af: Artikel

en: Articles
af: Artikels

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Comment
af: Kommentaar

en: Location
af: Ligging
