sf-active migrate (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Development
bg: Разработка

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Comment
bg: Коментар

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес
