sf-active migrate (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: E-mail
cy: E-bost

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: File
cy: Ffeil

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Comment
cy: Sylw

en: Location
cy: Lleoliad

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Last name
cy: Cyfenw
