sf-active migrate (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: E-mail
et: E-post

en: Development
et: Arendus

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Article
et: Artikkel

en: Articles
et: Artiklid

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Event
et: Sündmus

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Comment
et: Kommentaar

en: Location
et: Asukoht

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Features
et: Omadused

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.
