sf-active migrate (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Article
gl: Artigo

en: Articles
gl: Artigos

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Event
gl: Evento

en: Comment
gl: Comentario

en: Location
gl: Localización

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
