sf-active migrate (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
