sf-active migrate (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Development
mg: Fivoarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Comment
mg: Heviteny
