sf-active migrate (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Article
si: ලිපි

en: Articles
si: ලිපි

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය
