sf-active migrate (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Event
lt: Įvykis

en: Comment
lt: Komentaras

en: Location
lt: Vieta

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Features
lt: Savybės

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.
