sf-active migrate (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Location
mn: Байрлал
