sf-active migrate (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: E-mail
nn: E-post

en: Development
nn: Utvikling

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Article
nn: Artikkel

en: File
nn: Fil

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Event
nn: Hending

en: Comment
nn: Kommentar

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.

en: Upload an image to go with this article.
nn: Last opp eit bilete for å legge saman med artikkelen.
