sf-active migrate (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Development
oc: Desvolopament

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Event
oc: Eveniment

en: Comment
oc: Comentari

en: Location
oc: Emplaçament

en: Address
oc: Adreça

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Feature
oc: Foncionalitat

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.
